Organizues per lavamanin | Kitchen Shelf

1,790 L2,990 L (-40%)

Ka stok

 • Mbajeni gjithmone kuzhinen tuaj te paster dhe te rregullt.
 • Siguron higjene maksimake te sfungjerit te eneve.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Per nje eksperience me te bukur ne kuzhine.
 • Ne te mund te vendosni sfungjerin e eneve
 • Ilacin e eneve.
 • Peshqirat e kuzhines
KODI: organizues-per-lavamanin Kategori: , ,

Organizues per lavamanin | Kitchen Shelf

Lavamani juaj nuk ka qene kurre me pare i organizuar si me kete Organizues per lavamanin. Me nje dizajn mjaft praktik, komod dhe modern. Gjithcka ne lavamanin tuaj ne vendin e vete dhe gjithcka do te duket bukur.

Mbajeni lavamanin tuaj te paster dhe te organizuar. Lehtesojini pune vetes suaj.

Mbajtese sfungjeri dhe ilac enesh per lavamanin

Siguroni nje ambjent te kendshem, te rregullt dhe modern per vendin ku ju kaloni nje pjese te konsiderueshme te dites suaj. Ne kete organizues ju mund te vendosni sfungjerin e eneve, ilacin e eneve dhe cfare tjeter ju duket e pershtatshme per t’u vendosur.

Ky organizues lavamani i thjeshtë i kuzhinës mban zonën e lavamanit tuaj të pastër, higjenike, te rregullt dhe gjithçka që ju nevojitet sfungjerët, pastruesit dhe furçat e enëve gjenden mjeshtërisht në lavamanin tuaj të kuzhinës me këtë organizues të bukur. Gjithashtu ju mundeson edhe hapsire per te varur peshqiret e kuzhines.

SPECIFIKAT:organizues per lavamanin bli online ne dyqan taxi
 • Organizues per lavamanin.
 • I perbere nga material cilesor dhe rezistent.
 • Material jo i demshem per natyren.
 • Higjenik dhe praktik.
 • Ne te mund te vendosni ilacin e eneve.
 • Sfungjerin e eneve
 • Peshqirat e kuzhines.
 • Praktik dhe modern
 • Me permasa 12.5cm x 11cm x 21cm.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Organizues per lavamanin | Kitchen Shelf”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues lavamani bli online ne dyqan taxi

Organizues per lavamanin | Kitchen Shelf

1,790 L2,990 L (-40%)

Shto ne Shporte