Rubinet Elektrik Fleksibel per ngrohjen e ujit

3,990 L

Ka stok

Karakteristika 

  1. Instalim dhe c’montim i lehte.
  2. Sistem i shkelqyer ngrohje.
  3. I durueshem ndaj nxehtesise.
  4. Cilesi e larte dhe sherbim jetegjate.

RUBINET ELEKTRIK FLEKSIBEL

Rubinet elektrik Fleksibel per ngrohjen e ujit

Rubinet me koke fleksibel per ngrohjen e ujit. Instalohet dhe cmontohet lehtesisht, mund ta perdorni kudo ne shtepine tuaj, garazhe ose ne shtepine tuaj te pushimeve.
Uji i ngrohte nga cezma vjen vetem brenda disa sekondave. Ju mund te perdorni ujin e ngrohte pa nderprerje. Sistem Unik i ndertuar me materiale cilesore per t’ju ofruar nje sherbim sa me te mire ne kuzhinen tuaj. Ju tashme mund ta komandoni lehtesisht rubinetin dhe pastroni dhe lavamanin tuaj.

Karakteristika 

  1. Instalim dhe c’montim i lehte.
  2. Sistem i shkelqyer ngrohje.
  3. I durueshem ndaj nxehtesise.
  4. Cilesi e larte dhe sherbim jetegjate.

    Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet Elektrik Fleksibel per ngrohjen e ujit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rubinet elektrik Fleksibel

Rubinet Elektrik Fleksibel per ngrohjen e ujit