Rrobdishamber Line Unisex,me kapuc, L, Blu

4,990 L

Ka stok

162096-1

KODI: 3838716566933 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Unisex

  • Kodi: VP0487
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
  • Me kapuc, rrip dhe xhepa anesor.
  • Dizanj i bukur.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa L.
  • Ngjyre blu.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Line Unisex,me kapuc, L, Blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Line Unisex,me kapuc, L, Blu