Rrobdishamber Line me kapuc, M, Blu,mikrofibri te bute

4,990 L

Ka stok

162095-1

KODI: 3838716566926 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Unisex

  • Kodi: VP0486.
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
  • Me kapuc, rrip dhe xhepa anesor.
  • Dizanj i bukur.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa M.
  • Ngjyre blu.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Line me kapuc, M, Blu,mikrofibri te bute”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Line me kapuc, M, Blu,mikrofibri te bute