Rrobdishamber Babete, M, Roze

4,890 L

Ka stok

162080-1

KODI: 3838716566698 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Babete

  • Kodi: VP0482.
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për femra.
  • Me jakë te bukur, rrip dhe xhepa anesor.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa M.
  • Ngjyre roze.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Babete, M, Roze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Babete, M, Roze