Rrjete kunder mushkonjave per dritare

Ka stok

  • Rrjete kunder mushkonjave
  • Tekstil cilesor rezistent
  • Permasat: 150x180cm

KODI: i23702159 KATEGORIA:

RRJETE KUNDER MUSHKONJAVE

Rrjete kunder mushkonjave me dizajn te ri rrjete tekstil rezistente ndaj temperatures, shiut, eres, kunder grirsjes.

Fale instalimit praktik, dritaret mund te hapen plotesisht per ajrosje. Shume i lehte fale dizajnit me vetengjitje te shiritit velcro.

Me permasa 150x180cm eshte e pershtatshme per nje shumellojshmeri dritaresh. Shume efektive; mbron familjen tuaj nga semundjet infektive nga mushkonjat dhe insektet.

Specifika:

  • Rrjete kunder mushkonjave
  • Tekstil cilesor rezistent
  • Permasat: 150x180cm


  • Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rrjete

Main Menu

rrjete kunder mushkonjave online ne dyqan taxi

Rrjete kunder mushkonjave per dritare