Rrip per mbajtjen e bebeve

990 L

Ka stok

  • Rrip per mbajtjen e bebeve
  • Per foshnja 0-24 muajshe
  • Gjatesi e rregullueshme
  • Material pelhure e ajrosshme
KODI: i2371265 KATEGORIA:

RRIP PER MBAJTJEN E BEBEVE

Rrip per mbajtjen e bebeve nje lehtesim per te gjitha nenat. Dizanj i thjeshte, i rehatshem, praktik dhe i sigurte.

Kombinon afersine e mbeshtjelljes se bebes dhe lehtesine e mbajtjes se bebes. Sherben per te mbajtur bebet tuaja ne kushte komode gjate kohes qe jeni ne levizje apo per ta vene ne gjume.

E perbere nga nje pelhure pambuku qe ajroset, keshtu foshnjat nuk do te djersiten. E pershtatshme per bebet 0-24 muajsh.

Mund ta mbani femijen ne pozicionin anesore ose ballore te shendetshme per bebet.

Specifika:

  • Rrip per mbajtjen e bebeve
  • Per foshnja 0-24 muajshe
  • Gjatesi e rregullueshme
  • Material pelhure e ajrosshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

rrip per mbajtjen e bebeve ne dyqan taxi

Rrip per mbajtjen e bebeve