Rrethore me timon per femije 6-24 muaj

5,890 L

Ka stok

KODI: i23702111265 Kategori: ,

RRETHORE ME TIMON PER FEMIJE

Rrethore me timon dhe lodra terheqese per femije te moshes nga 6 deri 24 muaj.

Model unik i cili nuk ze hapesire pas perdorimi pasi paloset dhe mund te vendoset poshte shtratit. Baza e gjere ofron stabilitet te larte.

Me lartesi te rregullueshme sipas moshes se femijes dhe ulese te rehatshme. Rrotat ne bazen e saj do ta bejne te rrotullueshme lehtesisht 360 grade.

Lodra interaktive do te ndihmoje ne stimulimin e shqisave te femijes tuaj dhe pershpejtimin e zhvillimit te tyre. Permireson aftesite e tyre te te mesuarit dhe menduarit te pavarur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Karroce

Main Menu

karroce rrethore femijesh ne dyqan taxi

Rrethore me timon per femije 6-24 muaj