Robdishamber Babete, M, Bezh

4,890 L

Ka stok

162076-1

KODI: 3838716566667 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Babete

  • Kodi: VP0478.
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për femra.
  • Me jakë te bukur, rrip dhe xhepa anesor.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa M.
  • Ngjyre bezhe.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Robdishamber Babete, M, Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Robdishamber Babete, M, Bezh