Raft tualeti shumefunksional me tre nivele

1,390 L

Ka stok

  • Raft tualeti
  • Material plastike + inox
  • Montohet teper lehte
  • Permasat: 30 x 82 cm
KODI: i2370211151 Kategori: ,

RAFT TUALETI SHUMEFUNKSIONAL

Ky raft i ruajtjes se tualetit qe kursen hapesire perdor ne menyre efektive hapesiren mbi tualet, organizon sende te ndryshme ne tualet. Redukton rremujen ne tualet dhe rrit hapesiren e ruajtjes per ta bere tualetin tuaj te paster dhe te rregullt.

️Material i forte dhe i qendrueshem i bere nga plastike me cilesi te larte dhe celik inox, ky raft mbi tualet eshte i papershkueshem nga uji dhe ndryshku. Gjithashtu siperfaqja pastrohet lehte per te siguruar perdorim afatgjate.

E pajisur me kater grepa per varjen e peshqireve, sfungjereve te dushit, furcave dhe me shume.

Specifika:

  • Material plastike + inox
  • Montohet teper lehte
  • Permasat: 30 x 82 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Organizues per tualetin

Main Menu

raft tualeti me 3 nivele ne dyqan taxi

Raft tualeti shumefunksional me tre nivele