Raft organizues druri me 4 nivele

Ka stok

  • Raft organizuese
  • Material druri
  • Me 4 nivele
  • Permasat: 65x24x81cm

KODI: i23702111146 Kategori: ,

RAFT ORGANIZUESE DRURI

Raft organizuese dhe dekorues prej druri dhe shufra anesore hekuri.

Me 4 nivele per te vendosur vazo lulesh, korniza fotografish dhe aksesore te tjere dekori.

Ne ngjyre druri dhe tuba metalike te bardhe qe pershtaten me cdo ambient. Me kembe te gomuara ne bazen e saj per te mos rreshqitur dhe gervishtur siperfaqen e dyshemeve.

Specifika:

  • Raft organizuese
  • Material druri+hekur
  • Me 4 nivele
  • Permasat: 65x24x81cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft druri blerje online ne dyqan taxi

Raft organizues druri me 4 nivele