Organizues dhe dekorues gold

1,690 L2,090 L

  • Raft organizues & dekorues
  • Ngjyra: E artë
  • Materiali: Metal
  • Dimensionet: 38 x 20cm / 24 x 20cm
24 x 20cm38 x 20cm
Pastro
KODI: i237111180 Kategori: ,

ORGANIZUES DHE DEKORUES

Oganizues dhe dekoruese ne te njeten kohe moderne dhe rezistente ne ngjyre gold.

Mund ta perdorni per te organizuar produktet tuaja te kujdesit per fytyren, kozmetiken apo parfumet etj.

Krijoni nje hapesire te ngrohte dhe organizoni lehtesisht kozmetiken, kujdesin e lekures dhe gjithashtu organizimin e kuzhines dhe tualetit.

E perkryer per ekspozimin e dekoreve dhe aksesoreve te ndryshme ne shtepi.

E dizenjuar me kornize hekuri, rafti jo vetem do organizoje por dhe do permiresoje dekorin e ambientit tuaj.

E pershtatshme per shtepi, zyra, bar etj.

Specifika:

  • Ngjyra: Gold
  • Materiali: Metal
  • Dimensionet: 38 x 20cm / 24 x 20cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Dimensionet

24 x 20cm, 38 x 20cm

Main Menu

raft dekorues organizues ne dyqan taxi

Organizues dhe dekorues gold

1,690 L2,090 L

Shto ne Shporte