Raft druri trekendor Corner Shelf organises

3,290 L3,990 L

pese ndarjetre ndarje
Pastro
KODI: g-987655 Kategori: ,

RAFT DRURI TREKENDOR

Raft prej druri me siperfaqe te lemuar ne forme trekendore,  te lehta per tu pastruar dhe mirembajtur.

E sigurt per te vendosur sende te ndryshme shtepiake duke i dhene nje pamje akoma me te bukur ambientit te dhomes se ndenjies apo te gjumit.

Te gjitha nivelet jane mjaft te trasha per te mbajtur cdo send qe vendosni mbi to dhe i gjithe rafti formon nje forme trekendeshi qe perben nje baze te forte.

Mund te vendoset ne vende te ndryshme si tualet, korridor, dhome ndenjeje, dhome gjumi ose ballkon etj. per te vendosur peshqire, tualetin apo cdo send tjeter si libra, bime apo foto.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Dimensionet

pese ndarje, tre ndarje

Be the first to review “Raft druri trekendor Corner Shelf organises”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft druri organizues online ne dyqan taxi

Raft druri trekendor Corner Shelf organises

3,290 L3,990 L

Shto ne Shporte