Radio portabel analoge AM FM FA-1905

3,790 L

Ka stok

KODI: 9003898019056 Kategori: ,

RADIO PORTABEL AM FM

Radio portabel analoge me peshe te lehte, per te pasur gjithmone muziken e preferuar prane jush. Radioja kompakte jep ze te fuqishem per te gjitha stacionet radio fale antenes teleskopike te integruar.

Me sintonizuesin e tij analog te integruar per AM/FM dhe numrin e madh te stacioneve, radioja eshte shume e lehte per t’u perdorur.

Porta e kufjeve ju lejon te degjoni muziken permes kufjeve tuaja. Doreza e palosshme dhe dizajni praktik e bejne shoqeruesin perfekt ne nje piknik apo kudo deshironi ta merrni me vete.

Specifika:

  • Radio portative
  • Me peshe te lehte
  • Akordues analog per AM/FM
  • Shoqerues praktik per ne levizje

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Be the first to review “Radio portabel analoge AM FM FA-1905”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio portabel first austria online ne dyqan taxi

Radio portabel analoge AM FM FA-1905