Qese per ruajtjen e lodrave te femijeve | Cante per lodra

1,490 L

Ka stok

  • Ideale per ruajtjen e lodrave.
  • Sherben si mbulese per te luajtur femijet.
  • Organizon te gjitha lodrat e vogelusheve tuaj.
  • Mblidhet me nje rrip per t’u mbyllur.
  • Ngjyre blu.
KODI: ECC-20620-066 Kategori: ,

QESE PER RUAJTJEN E LODRAVE TE FEMIJEVE

CANTE PER RUAJTJEN E LODRAVE – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

Qesja për ruajtjen e lodrave është e perbërë prej najloni me cilësi të lartë.

Ajo është një qese shumë e përshtatshme për ruajtjen e lodrave, kur fëmijët tuaj mbarojne se luajturi dhe ju duhet te mblidhni rremujen qe ata kane organizuar.

toy storage bag cante mbledhese bli online dyqan taxi

CANTE PER LODRAT E VOGELUSHEVE TUAJ

Kur fëmijët tuaj deshirojne te luajne me lodrat e tyre, thjesht hapni rripin e kesaj qeseje dhe perhapeni diku ne ndonje cep te shtepise suaj.

Te gjithe lodrat e tyre do te jene te mbledhura ne kete qese.

Ajo nuk lejon qe lodrat e femijeve tuaj te jene vend e pa vend, te humbasin dhe ju mos te harxhoni kohen duke i kerkuar ato.

Ju mund ta perdorni edhe si nje mbulese per tapetin tuaj ose per ta mesuar femijen tuaj me qendrimin ne nje territor te caktuar.

Por jo vetem kaq, kete cante nuk keni pse e perdorni vetem per lodra.

Canta ofron nje shumellojshmeri mundesish te objekteve qe deshironi te organizoni ne nje vend te caktuar.

Canten mund ta merrni me vete ne udhetime.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmiminme te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Qese per ruajtjen e lodrave te femijeve | Cante per lodra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toy storage bag cante mbledhese bli online dyqan taxi

Qese per ruajtjen e lodrave te femijeve | Cante per lodra