Prodhues kosi dhe akullore DSP Yogurt Maker

3,990 L

Ka stok

PRODHUES KOSI DHE AKULLORE

Prodhues kosi dhe akullore 2 ne 1 , makineria perfekte per ti bere me te fresketa ditet e veres.

Me nje kapacitet prej 0,8 litrash dhe me izolimin e dyfishte ofron rezistence ndaj shkrirjes dhe kos e akullore me shije perfekte per te gjithe familjen.

Funksionim me nje buton, per me shume prakticitet dhe lehtesi gjate pergatitjes.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 8 W
  • Kapaciteti: 0.8 L
  • Per akullore dhe kos 2 ne 1
  • Dizajni i izolimit me dy shtresa
  • Performanca e ruajtjes se ftohte
  • Funksionimi i lehte me nje buton
  • 20 minuta mund të përfundojë akullore dhe kos

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Prodhues kosi dhe akullore DSP Yogurt Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prodhuese kosi dsp online ne dyqan taxi

Prodhues kosi dhe akullore DSP Yogurt Maker