Prize universale me 6 porta cilesore

1,990 L

Ka stok

KODI: prize-universale Kategori: , ,

 

PRIZE UNIVERSALE ME 6 PORTA CILESORE

Prize universale me 6 porta e cila do ju zgjidhe pune ne menyren me te thjeshte. Vjen me mbrojte nga qarku i shkurter, mbinxehja duke e bere kete prize te sigurt dhe rezistente.

Specifikat:
Porta Dalese: 4 priza + 6 USB
Tensioni: 100-240V
Porte Dalese USB: 5V/3.4A MAX
Dimensionet: 147*117*34mm
Gjatesia e kabllit: 1.5m
Rryma: 10A
Fuqia: 2500W


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Prize universale me 6 porta cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Prize elektrike

Prize universale me 6 porta cilesore