Prize inteligjente Mi Smart Plug WiFi

2,500 L

Ka stok

KODI: G-543212 Kategori: ,

PRIZE INTELIGJENTE MI SMART PLUG WIFI

Prize inteligjente Mi Smart plug me te gjitha vecorite qe ju nevojiten per te komanduar pajisjet shtepiake nga nje distance.

Shkarkoni aplikacionin  Mi | Home per dritat, aparatet e kafese, freskueset dhe pajisjet e tjera per t’u ndezur dhe fikur automatikisht ose kontrolloni ato nga distanca kur jeni larg.

Me ane te asistenteve te zerit Alexa dhe Google ju mund te kontrolloni me ze prizën tuaj MiHome Wifi Smart pa pasur nevoje te levizni nga divani.

Dizajn i lehte dhe minimalist me cilesi te larte, per te kontrolluar gjithcka ne shtepine tuaj edhe kur nuk ndodheni aty.

Specifika

• Punon me Google assistant
• Punon me Alexa
• Lehtë per tu vendosur dhe kontrolluar
• Temperatura e funksionimit: 0 – 35Deg.C
• Dalja WiFi: 15dBm
• Tensioni 220 – 240V, 16A, 3680W (max), 50Hz
• E pajtueshme me: Android 4.4, iOS 9.0 ose me lart
• Lidhje WiFi IEEE 802.11 b/g/n, 2.4G


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Prize elektrike

Ngjyra

Fuqia Watt

3680 W

Be the first to review “Prize inteligjente Mi Smart Plug WiFi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi smart wifi shitje online ne dyqan taxi

Prize inteligjente Mi Smart Plug WiFi