Prerese elektrike per perime

2,990 L

Ka stok

  • Materiali: abs + pp + celik inox
  • Madhesia 14,5×12×25cm
  • Fuqia: 50w
  • Kapaciteti i baterise litium: 1800mah
KODI: i23702186 Kategori: ,

PRERESE ELEKTRIKE PER PERIME

Kjo rende prerese elektrike per perime te ndryshme eshte e pajisur me motor jashtezakonisht te shpejte, te qete dhe ka fuqi prej 50 W, i cili mundeson prerjen dhe grirjen efikase ne pak kohe.

Vjen me 4 bashkengjitje, te cilat mund te zevendesohen lehtesisht per nevoja te ndryshme prerjeje. Te tilla si prerja, copetimi, bluarja, prerje me valezim dhe me shume.

Dizajn prerje elektrike plotesisht automatike. Lehte per t’u perdorur, thjesht montoni konin e prerjes qe vendos perberesit ne rende dhe ndizeni ate.

Specifika:

  • Materiali: abs + pp + celik inox
  • Madhesia 14,5×12×25cm
  • Fuqia: 50w
  • Kapaciteti i baterise litium: 1800mah

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

rende elektrike online ne dyqan taxi

Prerese elektrike per perime