PowerBank Baseus Star-Lord 20000 mAh 22.5 W

3,190 L

Ka stok

 • Powerbank Baseus
 • Me ekran dixhital
 • Permasat 154,8 x 69,4 x 29,5 mm
 • Kapaciteti 20000 mAh
KODI: i232300010 Kategori: ,

POWERBANK STAR-LORD 20000MAH

Powerbank me ekran dixhital Baseus Star-Lord dhe kapacitet 20000 mAh 22,5 W.

Karikoni deri ne 3 pajisje ne te njejten kohe me nje powerbank dhe shpejtesi te jashtezakonshme. Star-Lord suporton teknologjine e karikimit te shpejte dhe perdorimi i saj eshte plotesisht i sigurt fale mbrojtjes me shume nivele.

Perputhshmeri e gjere pajisja eshte e pajtueshme me Huawei SCP/FCP, Apple PD, Xiaomi QC dhe Samsung AFC.

Powerbank eshte i pajisur me portat hyrje mikro, hyrje Type-C, dalje Type-C, dalje USB1/USB2.

Mbrojtje me shume nivele kunder mbikarikimit, mbitensionit, mbirrymes, qarkut te shkurter dhe fushes elektromagnetike.

I pajisur me ekran dixhital LED qe tregon nivelin e mbetur te baterise se pajisjes, per te ditur se kur duhet te karikoni powerbank.

Specifika:

 • Permasat 154,8 x 69,4 x 29,5 mm
 • Kapaciteti 20000 mAh
 • Mikro hyrje 5V/2A; 9V/2A
 • Hyrja e tipit C 5V/3A; 9V/2A
 • Dalja e tipit C 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A
 • Dalja USB1/USB2 5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A (SCP); 12V/1.5A
 • Fuqia totale e daljes 5V/3A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Power Bank

Main Menu

powerbank baseus 22,5w online ne dyqan taxi

PowerBank Baseus Star-Lord 20000 mAh 22.5 W