PowerBank 3 Ultra Compact 10000 mAh Xiaomi Mi

2,490 L

Ka stok

  • Kapaciteti i lartë 10000 mAh
  • Xiaomi Mi Powerbank
  • Kapacitet 10000 mAh
  • Ultra kompakt
  • USB-A/USB-C me fuqi 22,5 W
  • Karikim i shpejte inteligjent
KODI: H-98767 Kategori: ,

POWERBANK 3 ULTRA COMPACT 10000 MAH

Xiaomi Power Bank 3 10000 mAh Ultra Compact Black, ju lejon te karikoni deri ne 3 celulare dhe pajisje elektronike ne te njejten kohe.

Mund te karikoni te gjitha llojet e pajisjeve ne menyren me te lehte fale fuqise maksimale prej 22,5 W. Ka gjithashtu teknologjine me te fundit te karikimit te shpejte, e cila do t’i mbaje pajisjet tuaja te karikuara ne menyren me te mire.

Permban dy porta hyrese me fuqi te larte, USB-C dhe Micro-USB. Porta USB-C suporton karikimin e shpejte te dyanshem dhe ka aftesi hyrese/dalese 22,5 W MAX, duke reduktuar ne mase te madhe kohen e nevojshme per karikim.

Dizajni klasik me teksture me vija te zeza mat: Karikuesi portativ ultra-kompakt vjen me nje dizajn teksture me vija te zeza mat.

Bere nga aliazh alumini eshte shume rezistent ndaj ndryshimeve te temperatures, qarqeve te shkurtra, mbinxehjes etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “PowerBank 3 Ultra Compact 10000 mAh Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi 10000 mah power bank ultra compact shitje online ne dyqan taxi

PowerBank 3 Ultra Compact 10000 mAh Xiaomi Mi