Pershtates Usb C 20 Watt Power Adapter

2,900 L

Ka stok

KODI: h-4589917 Kategori: ,

PERSHTATES USB C 20 WATT

Pershtatesi i energjise USB C 20W Apple ofron karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, ne zyre ose ne levizje.

I pajtueshem me cdo pajisje me USB C, vecanerisht per iPhone 12/12 Pro/12 Pro Max/12 mini, iPad Pro 11 inch dhe iPad Pro 12,9 inch  per performance optimale te karikimit.

Performance optimale e karikimit dhe mbrojtje e sigurt e pajisjeve gjate perdorimit.

Karakteristika:

  • E perputhshme me karikimin e shpejte QC4.0/3.0/2.0/1.0
  • Dalja maksimale 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Tensioni i hyrjes: AC 110-240V 50-60Hz
  • Tensioni i daljes: DC 5V-3.0 A/9.0V-2.0 A/12.0V-1.5A/15V-1.25A
  • Fuqia dalese: 20 W MAX
  • Mbrojtja nga qarku i shkurter, mbrojtja nga mbitensioni, mbrojtja nga mbingarkesa, mbrojtja nga mbinxehja.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Fuqia Watt

20 W

Be the first to review “Pershtates Usb C 20 Watt Power Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple usb c 20w power adapter bli online ne dyqan taxi

Pershtates Usb C 20 Watt Power Adapter