Karikues Apple Magsafe Wireless Charger

4,900 L

Ka stok

KODI: h-4589915 Kategori: ,

KARIKUES APPLE MAGSAFE WIRELESS CHARGER

Karikues me vale wireless Apple MagSafe, me pajtueshmeri deri ne 15 W.

Karikoni iPhone 12 ose iPhone 12 Pro pa kabell dhe akoma me shpejt, deri ne 15 W, fale karikuesit MagSafe i cili perfshin magnet te perafruar ne menyre perfekte per t’u lidhur menjehere me pajisjen.

Kur bashkengjitni nje aksesor MagSafe, iPhone e njeh ate menjehere, per nje lidhje te lehte me pajisjen tuaj.

Dizajn praktik me permasa te vogla dhe i lehte per tu vendosur ne nje cante ose xhep,


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

15W

Be the first to review “Karikues Apple Magsafe Wireless Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues magnetik 15 watt bli online ne dyqan taxi

Karikues Apple Magsafe Wireless Charger