Mini Usb per iphone | San Disk ixpand

2,690 L3,290 L

Lironi hapesire ne iPhone ose iPad shpejt dhe me lehtesi me iXpand Mini Flash Drive. Lidhni kete usb me iPhonen tuaj dhe transferoni te gjithe skedaret ne te.

32GB64GB
Pastro
KODI: mini-usb-per-iphone-san-disk Kategori: ,

MINI USB PER IPHONE SANDISK

Shoqeruesi i persosur per iPhone tuaj, iXpand mini usb ju lejon te lironi hapesire ne telefonin tuaj.

Ky flash drive  krijon nje kopje automatike te fotove tuaja te cilat mund ti shihni me pas ne PC.

Usb Sandisk ka hyrje lightning per iphone edhe porte USB 3.0 per tu lidhur ne PC ose kompjuterin per te pare permbajtjen.

San Disk Ixpand usb mini

Mini Flash Drive gjithashtu  ju lejon te mbroni skedare me fjalekalim,  duke mbajtur te sigurt skedaret ne pajisjet tuaja.

Tashme mund te beni sa foto dhe video te deshironi pasi me Mini Flash Drive iXpand do te keni gjithmone hapesire ne telefonin tuaj.

Mini Flash Drive iXpand suporton formate video (.MP4, .MOV) keshtu qe ju mund te ruani dhe shikoni video direkt nga kjo usb, duke e bere ate nje shoqerues perfekt udhetimi.

Menyra me e shpejte dhe e thjeshte per te liruar me shume hapesire ne iPhone.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Memorja

32GB, 64GB

Lloji

Usb Flash Drive

Be the first to review “Mini Usb per iphone | San Disk ixpand”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb per iphone ne shitje online dyqan taxi

Mini Usb per iphone | San Disk ixpand

2,690 L3,290 L

Shto ne Shporte