Karikues magnetik wireless MagSafe Charger

1,800 L

Ka stok

Karikoni telefonin tuaj me kete karikues magnetik MagSafe pa patur nevoje per fisha apo prize afer. Dizajn praktik dhe efikas i cili ju mundeson karikimin e shpejte te pajisjeve.

KODI: karikues-magnetik-magsafe Kategori: ,

KARIKUES MAGNETIK WIRELESS MAGSAFE

Karikues MagSafe magnetik mundeson qe karikimi pa fishe te behet me i shpejte.

Magnet perputhet plotesisht me smartphonen tuaj  iPhone, duke siguruar karikim me te shpejte.

Karikues wireless MagSafe magnetik

Karikuesi wireless siguron nje karikim shume te shpejte per telefonin dhe tabletin tuaj.magsafe charger online shop dyqan taxi

I pershtatshem edhe nese jeni duke udhetuar ne makine dhe nuk keni mundesi per ta karikuar ne nje karikues te zakonshem me prize.

I pajtueshem me AirPods Pro, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (gjenerata e 2-të), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus.

Karikuesi MagSafe ben qe karikimi pa fishe te jete me i shpejte. Me mbrojtje nga nentensioni, mbitensioni, qarku i shkurter.

Shume praktik dhe komod per ta marre kudo qe ju duhet me vete. Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues magnetik wireless MagSafe Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magsafe charger fast online ne dyqan taxi

Karikues magnetik wireless MagSafe Charger