Porte futbolli me rrjete per femije | Kids toy

1,800 L

Ka stok

KODI: Q-98769998 Kategori: ,

PORTE FUTBOLLI PER FEMIJE

Porte futbolli per femije e cila do te argetoje dhe do te stervise vogelushet ne hobin e tyre.

Lehte per t’u cmontuar dhe instaluar: nuk ze hapesire fale permasave praktike qe ka.

I sigurt per tu perdorur fale materialit ABS rezistent, mund te perdoret brenda dhe jashte. Dizajni me skaje te rrumbullaket, nuk do te demtoje duart e femijeve.

Dhurata perfekte per lojtaret e vegjel qe duan te praktikojne gjuajtjet dhe te argetohen per ore te tera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Porte futbolli me rrjete per femije | Kids toy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

porte futbolli per femije shitje online ne dyqan taxi

Porte futbolli me rrjete per femije | Kids toy