Popcorn Maker | Pajisje per Kokosha AL

1,790 L2,290 L (-22%)

Ka stok

Tensioni: 230V- 50Hz
Fuqia: 1200W
Kokoshka Al gati ne 3 minuta
Punon me ajer te ngrohte nuk ka nevoje per te shtuar vaj.
Bazament i veshur me material gome, i cili e ben te parreshqitshem.

POPCORN MAKER | SOKANY

Popcorn Maker | Pajisje per Kokoshka Al | Si te bejme Kokoshka

Popcorn Maker me ajer te nxehte, kokoshkat ne më pak se 3 minuta. Mbeten shumë pak ose aspak të papjekura disa kokrra. Kjo makine ju siguron një trajtim të stilit teatror ne shtepine tuaj. 

Ktheni netet me filma edhe më argëtuese për të gjithë familjen me këtë popcorn maker. Teatri dhe kinemaja mund te thuash plotesisht se eshte ne shtepine tuaj.
Pastrohet shpejt dhe thjesht me një një peshqir letre ose leckë te bute.

Mbush me ajër të nxehtë dhe nuk ka nevoje per vaj. Një trajtim me pak yndyrë e ben shume here me te shendetshem gatimin e tyre dhemë ekonomik se shumica e mikrovalëve.
Do te ishte nje dhuratë e mirë për fëmijët, adoleshentët dhe miqtë sidomos ne kete periudhe festash.

Popcorn Maker | Pajisje per Kokoshka Alpopcorn maker pajisje per kokoshka al si te bejme kokoshka

Karakteristikat

Tensioni: 230V- 50Hz
Fuqia: 1200W
Kokoshka Al gati ne 3 minuta
Punon me ajer te ngrohte nuk ka nevoje per te shtuar vaj.
Bazament i veshur me material gome, i cili e ben te parreshqitshem.

Perdorimi | Si te bejme Kokoshka

1. Hapni kapakun transparent të pajisjes dhe shtoni masen e misrit. (Ne kete pajisje per kokoshka nuk mund te shtosh ereza te tjera)
2. Mbylleni kapakun e saj transparent.
3. Vendoseni enën përpara makinës së kokoshkave për ta instaluar.
4. Brenda 3 minutash kokoshkat do te jene gati.
5. Kur pajisja e kokoshkave pa shpërthim tingëllon, menjëherë duhet të fikni çelësin. Hiqni pjesën e sipërme të trupit (sipërfaqet e nxehta duhet të shmangen nga kontakti me duar për të shmangur djegiet).
6. Shtoni të gjitha llojet e salcave qe ju pelqen per t’i shoqeruar.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Popcorn Maker | Pajisje per Kokosha AL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

popcorn maker berese per kokoshka al si te bejme kokoshka

Popcorn Maker | Pajisje per Kokosha AL

1,790 L2,290 L (-22%)

Shto ne Shporte