Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shtepi

2,300 L

Ka stok

KODI: L-011 KATEGORIA: Etiketime: ,

POPCORN MAKER | BERESE KOKOSHKASH

Berese Kokoshkash ne Shtepi | Popcorn Maker

Pergatisni kokoshka shpejte dhe thjeshte, por mbi te gjitha  ne menyre te shendetshme. Kjo makineri per kokoshka pjek kokoshkat nepermjet ajrit te nxehte i cili nuk ka nevoje qe ju ti hidhni vaj gjate pjekjes se tyre.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

popcorn maker berese kokoshkash

Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shtepi