Pompe manuale portative me barometer

1,990 L

Ka stok

 • Pompe fryrese manuale
 • Me barometer
 • Materiali: aliazh alumini + ABS
 • Pesha: 525 g
 • Madhesia: 18.5*11.5*9.7cm
KODI: i23702135 Kategori: , ,

POMPE MANUALE ME BAROMETER

Pompe manuale portative me barometer me presion te larte e pershtatshme per fryrjen e gomave te bicikletes, motorrit, top, etj.

I pershtatshem dhe praktik me levizjen e kembes kursen kohe dhe shpenzime. Me ekran presioni te sakte per parandalim efektiv te mbingarkeses.

Dizajn portativ dhe i lehte per t’u mbajtur, kompakt per ta marre me vete gjate udhetimeve tuaja per perdorime emergjente.

Specifika:

 • Pompe fryrese manuale
 • Me barometer
 • Materiali: aliazh alumini + ABS
 • Pesha: 525 g
 • Madhesia: 18.5*11.5*9.7cm
 • Presioni: maksimumi 140 psi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pompe

Main Menu

pompe manuale me barometer ne dyqan taxi

Pompe manuale portative me barometer