Pompe manuale per nafte vaj benzine me vakum

490 L

Ka stok

KODI: x-23454540 Kategori: ,

POMPE MANUALE PER NAFTE VAJ BENZINE

Pompe manuale me vakum e pershtatshme per transferimin e lengjeve te ndryshme si nafte, vaj, benzine etj.

Funksionon me dore per perdorim te lehte dhe te pershtatshem gjate udhetimit.

Pajisje e thjeshte dhe efektive per mbushjen e motoreve te automjeteve.

Bere nga material rezistent perdoret gjeresisht ne automjete, motocikleta, per thithjen e vajit, karburantit, shtimin e lengut , ndryshimin e ujit ne rezervuar peshku dhe perdorime te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe manuale per nafte vaj benzine me vakum”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe me vakum per benzine online ne dyqan taxi

Pompe manuale per nafte vaj benzine me vakum