Karikues baterie makine 10000 mAh Car Jump Starter

4,890 L

Ka stok

KODI: i-987664 Kategori: ,

KARIKUES BATERIE MAKINE 10000 MAH

Karikues baterie makine per raste emergjence per ta ndezur ate me fuqi 10000 mAh.

Starter me kapacitet te larte per te karikuar gjithashtu pajisjet tuaja elektronike, si telefonat celulare, MP3, MP4, MP5, kamera dixhitale, etj.

Mbrojtja e avancuar inteligjente e qarkut ruan kontrollin ne qark kur karikoni baterite tuaja per ceshtje sigurie dhe mbron jetegjatesine e baterise.

Ekran LED ne pjesen e perparme per te treguar sasine e baterise se mbetur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Karikues baterie makine 10000 mAh Car Jump Starter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per baterine e makines online ne dyqan taxi

Karikues baterie makine 10000 mAh Car Jump Starter