Pompe ajri per hapjen e shisheve te veres

1,190 L

Ka stok

KODI: c-2167893 Kategori: ,

POMPE AJRI PER SHISHET E VERES

Pompe ajri per shishet e veres ju ndihmon te hiqni lehte dhe shpejt tapat e shisheve.  Thjesht vendoseni hapesen vertikalisht ne tapen e shisheve dhe rrotullojeni rreth tij

Pompa e ajrit perdor parimin e hapjes se shisheve me ane te presionit te ajrit.  I lehte per t’u perdorur dhe i shpejte per te hapur shishen e veres.

Bere nga materiale te sigurta dhe rezistente per perdorim afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Hapese vere, Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Pompe ajri per hapjen e shisheve te veres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hapese tapash per vere blerje online ne dyqan taxi

Pompe ajri per hapjen e shisheve te veres