Pllake gatimi infrared 2800W

3,290 L

Ka stok

 • Pllake gatimi infrared
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 2800 W
 • Madhesia e panelit: 237 mm
 • Madhesia e pllakes: 280*350 mm
 • 4 butona me prekje

PLLAKE GATIMI INFRARED 2800W

Pllake gatimi infrared me fuqi 2000-2800watt te rregullueshme.

Ekran me touch me 4 butona per nivelin e nxehtesise dhe kohematesit.

Doreza te dyfishta ne te dy anet per mbajtje dhe transport me te lehte.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 2800 W
 • Madhesia e panelit: 237 mm
 • Madhesia e pllakes: 280*350 mm
 • 4 butona me prekje
 • Kohemates: 15 minuta, 30 minuta, 90 minuta, 120 minuta
 • Fuqia e rregullueshme nga 200W ne 2800W
 • Me doreze te dyfishte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

pllake elektrike

Main Menu

pllake gatimi infrared online ne dyqan taxi

Pllake gatimi infrared 2800W