Pllake gatimi elektrike me nje vater

Ka stok

  • Materiali: celik inox
  • Fuqia: 500 W
  • Tension 220 V
  • Diametri i pllakes ngrohese:rreth 107 mm
  • Madhesia: rreth 145*140*65 mm

PLLAKE GATIMI ELEKTRIKE

Pllake gatimi elektrike qe sherben si nje mini sobe portative me fuqi 500W.

Me drite treguese kur eshte e ndezur dhe rrotull per komandim me te lehte te gradimit te temperatures.

Shume praktik dhe efikas per tu perdorur si ne kuzhine por edhe ne kamping apo vende te tjera ku ju nevojitet ngrohje e supes, zierje ushqimesh , salcash etj.

Specifika:

  • Materiali: celik inox
  • Fuqia: 500 W
  • Tension 220 V
  • Diametri i pllakes ngrohese:rreth 107 mm
  • Madhesia: rreth 145*140*65 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

pllake elektrike

Main Menu

pllake gatimi elektrike online ne dyqan taxi

Pllake gatimi elektrike me nje vater