Pllaka kulluese plastike per siperfaqe te ndryshme

500 L790 L (-37%)

Ka stok

  • Pllaka kulluese plastike
  • Material: plastik
  • Ngjyra: blu, e kuqe, e verdhë, gri
  • Dimensionet: 40 x 40 cm
KODI: i2371058 Kategori: , Etiketime: ,

PLLAKA KULLUESE PLASTIKE

Pllaka kulluese plastike te pershtatshme per kopshte, kampingje, pishina, rrugica kembesoresh dhe sera.

Mund te montohen dhe te cmontohen shpejt dhe me lehtesi.

Rezistente ndaj kushteve te motit, vajit dhe tretesve. Fale grepave anesore mund te lidhen me njera-tjetren ne menyre te stivosur, per te marre dizajne te ndryshme gjeometrike.

Specifika:

  • Material: plastik
  • Ngjyra: blu, e kuqe, e verdhë, gri
  • Dimensionet: 40 x 40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shtroje

Main Menu

pllaka kulluese plastike online ne dyqan taxi

Pllaka kulluese plastike per siperfaqe te ndryshme

500 L790 L (-37%)

Shto ne Shporte