Pllaka ne forme puzzle me push

1,990 L

Ka stok

  • Pllaka te buta me push.
  • Ne forme puzzle.
  • Material ekologjik.
KODI: L2210105 Kategori: , ,

Pllaka te buta per dhomen e femijeve

Pllakate buta te rehatshme, të papershkueshme nga uji, jo rreshqitese, me prerje te lire, bashkim pa probleme, me kornize, te shkelqyera per mbrojtjen e dyshemese.

Material eshte i qendrueshem, kane push te shkurter ne siperfaqe, dekoroni ambientin tuaj te brendshem te ftohte dhe te ngrohte ne vjeshte dhe dimer.

Zbukuroni dhomen e femijeve, dhomen e ndenjes, parkun argetues, femijet mund te luajne me besim, mos u shqetesoni per renien dhe nenat gjithashtu mund te shijojne kohen e qete.

E perkryer per: garazhe, dhoma sherbimi, dhome bilardo, dhome lojërash, studim, dhoma gjumi, dhome per femije, dhome ndenjeje, shkolle, çerdhe, kende lojerash, dhoma lojerash ose kopsht, parqe argetimi etj.

Per ta pastruar mjafton ta fshihni me fshese korrenti ose thjesht fshijeni me nje lecke te lagur dhe sapun neutral, ftohuni ne nje vend te ajrosur per t’u thare natyrshëm.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pllaka ne forme puzzle me push”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllaka me push

Pllaka ne forme puzzle me push