Pjaster flokesh DSP Professional Straight Brilliance 10183

2,190 L

Ka stok

KODI: e23010 Kategori: ,

PJASTER FLOKESH DSP

Pjaster flokesh per te gjitha llojet e flokeve.

Pllaka qe nxehen ne pak sekonda per te stiluar floket ashtu sic deshironi.

Pjasteri DSP e mundeson edhe stilizimin e flokeve me onde duke e bere kete piastren ideale per perditshmeri.

Specifika:

  • Marka : DSP
  • Modeli : 10183
  • Ngjyra : zeze/e kuqe
  • Temperatura : 750grade

  • Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Pjaster flokesh DSP Professional Straight Brilliance 10183”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster per drejtim flokesh ne shitje online ne dyqan taxi

Pjaster flokesh DSP Professional Straight Brilliance 10183