Pishine rrethore per femije me figura vizatimore

1,990 L

Ka stok

  • Pishine rrethore
  • Me tre rrathe
  • Materiali: PVC
  • Permasat: 150x40cm / 110x40cm

PISHINE RRETHORE PER FEMIJE

Pishine rrethore per femije, ne ngjyre blu me figura vizatimore deti.

Me pjesen e poshtme te flluskave PVC me shume shtresa parandalon rreshqitjen, konsumin, rrokullisjen.

Bere me cilesi te larte nga materiale PVC te shendetshme jo toksike dhe miqesore me mjedisin, femija do te luaje ne pishine i sigurt.

Fryhet lehtesisht ne pak caste me ane te nje pompe.

Specifika:

  • Pishine rrethore
  • Me tre rrathe
  • Materiali: PVC
  • Permasat: 150x40cm / 110x40cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pishina

Main Menu

pishine rrethore femijesh online ne dyqan taxi

Pishine rrethore per femije me figura vizatimore