Pince prerese per tela elektrike 5 inch RL-0001

800 L

Ka stok

KODI: H-98769996 Kategori: ,

PINCE PRERESE PER TELA ELEKTRIKE

Pince prerese per tela elektrike, shirita plastike , lidhese kabujsh etj.

Me kend te pjerret 20′ dhe prerese diagonale per me shume efikasitet.

Material celik inoks me rezistence te mire dhe prerje precize.

Doreza me veshje gome kunder rreshqitjes qe ofrojne me shume prakticitet gjate punes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pince

Ngjyra

Be the first to review “Pince prerese per tela elektrike 5 inch RL-0001”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pince precize 5 inch shitje online ne dyqan taxi

Pince prerese per tela elektrike 5 inch RL-0001