Pin art 3D Skulpture plastike

1,490 L

Ka stok

  • Skulpture 3d Pin Art
  • Material plastik PVC
  • Ngjyra te ndryshme
  • Permasa: 20x14x5cm/  18x14x5cm
KODI: i23702161 Kategori: ,

PIN ART 3D SKULPTURE

Pin art 3D me kornize plastike per te argetuar te gjithe familjet apo per te ruajtur format qe deshironi si kujtim.

Me kunja te buta qe marrin formen qe deshironi, mjafton te ushtroni presion mbi kunjat me duart tuaja ose ndonje figure te vogel dhe do te krijoni menjehere nje skulpture 3D.

Ideale jo vetem per te argetuar te vegjlit por edhe per te nxitur imagjinaten dhe zhvilluar aftesite krijuese tek ta.

Specifika:

  • Skulpture 3d Pin Art
  • Material plastik PVC
  • Ngjyra te ndryshme
  • Permasa: 20x14x5cm/  18x14x5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lojra

Main Menu

skulpture 3d pinart online ne dyqan taxi

Pin art 3D Skulpture plastike