Piaster per floke te drejte DSP 10221

1,690 L

Ka stok

 • Marka: DSP
 • Modeli: 10221
 • Tensioni: 110-240V & 50-60Hz
 • Fuqia: 45 W
 • Materiali i pllakes: alumini
KODI: e2370253 Kategori: ,

PIASTER DSP 10221

Piaster per floke te drejte dhe te stiluar njesoj si te dale nga sallonet e bukurise.

E pajisur me pllake te lakuar alumini qe ndihmon ne reduktimin e demtimit te flokut nga nxehtesia.

Me 5 parametra te nxehtesise per t’iu pershtatur te gjitha llojet e flokeve.

Fikje automatike ne 60 minuta per me shume siguri.

Specifikimet:

 • Marka: DSP
 • Modeli: 10221
 • Tensioni: 110-240V & 50-60Hz
 • Fuqia: 45 W
 • Materiali i pllakes: alumini
 • Koha e ngrohjes: brenda 5 minutave
 • Temperatura: 140°C deri 220°C
 • Kabllo rrotulluese 360°
 • Gjatesia e kordonit: 2 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Main Menu

piaster flokesh dsp online ne dyqan taxi

Piaster per floke te drejte DSP 10221