Piaster drejtuese flokesh Gemei GM-1902

Ka stok

 • Modeli GM-1902
 • Elementet e ngrohjes PTC
 • Tregues LED
 • Celes i ndezjes/fikjes
KODI: e2370298 Kategori: ,

PIASTER DREJTUESE FLOKESH GM-1902

Piaster drejtuese flokesh nga Gemei ju jep floke te bute te drejte dhe te lemuar ne shtepi njesoj si nga nje sallon bukurie.

Falë fuqisë 60 W dhe kontrollit elektronik te temperatures, mund te nxehet deri ne temperature maksimale prej 230°C ne vetem 45 sekonda.

Fale bazes se saj qeramike, ajo gjithashtu ndihmon ne parandalimin e demtimit te flokeve gjate perdorimit, duke i lene floket tuaj te lemuar dhe me shkelqim.

Specifika:

 • Modeli GM-1902
 • Elementet e ngrohjes PTC
 • Tregues LED
 • Celes i ndezjes/fikjes
 • Cilesimet e temperatures 150c – 170c -190c – 210c – 230c
 • Kordon me rrotullim 360 grade
 • Fuqia: 110-230Vac 50/60Hz 60W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Main Menu

piaster per floke te drejte online ne dyqan taxi

Piaster drejtuese flokesh Gemei GM-1902