Piaster drejtuese flokesh DSP Professional 10022

2,190 L

Ka stok

KODI: e23006 Kategori: ,

PIASTER DREJTUESE FLOKESH

Piaster drejtuese flokesh me pllaka qeramike qe mbrojne duke mos e djegur dhe humbur shkelqimin flokut.

E pershtatshme per perdorimin e perditshem.

Madhesia e pllakes: 90X23m dhe koha e ngrohjes ne pak sekonda do ta bejne drejtimin e flokeve te lehte dhe argetues.

Specifika:

  • Tensioni: AC110-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 42 W
  • Pllaka qeramike
  • Madhesia e pllakes: 90X23MM
  • Koha e ngrohjes: 90 sekonda
  • Elementi ngrohes PTC: 52X10MM
  • Gama e temperatures: 120-210℃
  • Kordoni rrotullues 360°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster drejtuese flokesh DSP Professional 10022”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster flokesh dsp 10022 online ne dyqan taxi

Piaster drejtuese flokesh DSP Professional 10022