Piaster dhe mashe flokesh 2ne1 DSP 10273 Cool Air

3,290 L

Ka stok

KODI: d2324868 Kategori: ,

PIASTER DHE MASHE 2NE1

Piaster dhe  mashe flokesh ne nje pajisje te vetme DSP 10273.

Do te mund te drejtoni floket ne pak caste apo te beni kacurrela dhe onde terheqese.

Me kordon te rrotullueshem 360 grade per me shume lehtesi gjate perdorimit.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 36 W
  • Materiali i pllakës: Alumin
  • Madhësia e pllakave: 35*90 mm
  • Ngrohet per 80 sekonda
  • Temperatura maksimale: 400℉
  • Fikja automatike për 60 minuta
  • Kordoni i rrymës rrotulluese 360°

Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster dhe mashe flokesh 2ne1 DSP 10273 Cool Air”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster flokesh dsp online ne dyqan taxi

Piaster dhe mashe flokesh 2ne1 DSP 10273 Cool Air