Pianure Zepter me nje vater gatimi | Electric Hot Pan

2,900 L

Ka stok

Pianure gatimi super e fuqishme.
Pergatisni lehtesisht dhe shpejte gatimet tuaja.
Pllake jo ngjitese dhe nxehet shpejte.
Pastrohet lehte pak pasi pllaka te jete fikur.

KODI: pianure-gatimi-zepter-zp-01 Kategori: , ,

Zepter | Electric Hot Pan ZP – 01

Pianure Zepter me nje vater gatimi | Electric Hot Pan

Pianure gatimi super e fuqishme.
Pergatisni lehtesisht dhe shpejte gatimet tuaja.
Pllake jo ngjitese dhe nxehet shpejte.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Pianure Zepter me nje vater gatimi | Electric Hot Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pianure Zepter me nje vater gatimi | Electric Hot Pan

Pianure Zepter me nje vater gatimi | Electric Hot Pan