Pianure dyshe tavoline BM-200D-3S BOMA

2,990 L

Ka stok

PIANURE DYSHE TAVOLINE

Pianure dyshe tavoline BM-200d-3s ka 2 pllaka per te gatuar ne dy ene njekohesisht dhe nje fuqi totale 2500 Watts.

Eshte e emaluar, pra soba ka rezistencen termike poshte dhe siperfaqja rreth saj eshte e bere me nje shtrese smalti mbrojtese.

Pianura eshte e pershtatshme per perdorim me te gjitha llojet e eneve, ndersa siperfaqja e tij eshte rezistente ndaj temperaturave te larta dhe perdorimit te vazhdueshem.

Zgjedhja e temperaturave dhe cilesimeve te deshiruara kontrollohet nga celesat rrotullues, te cilet funksionojne ne menyre te pavarur nga njeri-tjetri.

Eshte ideale për shtepi pushimi, dhoma me qera dhe kampe.

Specifika:

  • Pianure dyshe portabel
  • Material celik inox
  • Fuqia: 1500 dhe 1000w
  • Dritat treguese
  • Tensioni: 220-240V,50-60HZ
  • 2 ne 1 Multifunksionale
  • Me pese nivele

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Pianure dyshe tavoline BM-200D-3S BOMA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pianure gatimi dyshe boma online ne dyqan taxi

Pianure dyshe tavoline BM-200D-3S BOMA