Petulla | Pancakes Maker Per pjekje te shpejta pa yndyre

990 L

Ka stok

  • Silikon qe mund te perdoret ne Gatim | Food Grade Silicone
  • Temperatura e sigurte  -40 ° C to +230 ° C
  • Perfekte per veze, muffind, mini petulla, omeleta, burgers
  • E lehte per tu perdorur
  • Version i permiresuar
KODI: pancake mold 7 Kategori: ,

PETULLA TE SHPEJTA ME PANCAKES MAKER 

Krijoni Petulla ne forme ekzakte apo piqni veze embelsira etj me Pancakes Maker

Krijoni pancakes me kete forme silikoni me rrathë 7 qarqe të ripërdorshëm

Detajet:

Materiali: prodhuesi i petullave është bërë nga silikoni i cilesise se larte qe mund te perdoret ne gatimPetulla te shijshme me Pancakes maker recipe

Madhësia: rreth 15.7 “x 9.2″ x 0.5 ”

Ngjyra: e kuqe

Pesha: 280 gram

Temperatura e Sigurte nga -104 në +446 gradë Fahrenheit

Eshte e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar pas pjekjes , petulla pancake

PANCAKES MAKER PER PETULLA PA YNDYRE

Përdorimi:

Eshte e përkryer për vezë, muffins, mini pancakes, omeleta të vogla, vezë të copëtuara, burger dhe shumë te tjera.

Ideja për krijimin e pancakes uniforme te pershtatshme për gishtat e vegjël të fëmijëve

Si ta përdorni:

Perhap gjalpin apo spray kunder ngjitjes ne formen e silikonit

Forma e silikonit duhet te puthitet me tiganin Kjo eshte shume e rendesishme. Nxeheni pak tiganin

Mbushni gjysmen e formave me brumin qe keni krijuar .

Mund ta ktheni formen nga ana tjeter ne momentin qe brumi eshte forcuar. Petullat dalin lirshem nga Pancake Maker

Keshilla:

Ngrohni te dyja anet e Pancake maker qe te qendroje kollaj ne tigan per pjekje me te mire

Perdorni brum te trashe sesa tradicional te holle.

Kujdes mos ta ktheni para kohe dhe te mos vendosni shume brum ne format rrethore pasi mund te perhapet

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Petulla | Pancakes Maker Per pjekje te shpejta pa yndyre”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pancakes Maker Dyqan Taxi per petulla te shpejta gatim kuzhine

Petulla | Pancakes Maker Per pjekje te shpejta pa yndyre