Peshqir Eva, ngjyre Kajsi,kunder lageshtires

690 L

Ka stok

161641-1

KODI: 3838716555548 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Eva.

Peshqir Eva-me material pambuk

  • Per perdorim te perditshem ne shtepine tuaj.
  • Material pambuku qe thith shume mire lageshtiren dhe siguron butesi per lekuren.
  • Dizanj i bukur ne ngjyre kajsi.
  • Dimensione: 70 x 130 cm.
  • Kodi: VP0505.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Eva, ngjyre Kajsi,kunder lageshtires”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Eva, ngjyre Kajsi,kunder lageshtires