Bateri Origjinale 3360 mAh X30 Doogee Battery

990 L

Ka stok

19162

KODI: battery-x30 Kategori: , ,

X30 DOOGE BATTERY

Bateri X30 Doogee e cila eshte e dizenjuar per telefonat DOOGEE X30. Bateria gjithashtu eshte rezistente ndaj ndryshkut, mbinxehjes dhe konsumit, dhe do te mbroj telefonin tuaj.

Gjithashtu eshte e certefikuar nga FCC dhe RoHS. Bateria nuk do te konsumohet shpejte edhe nese e perdorni gjate telefonin tuaj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Bateri Origjinale 3360 mAh X30 Doogee Battery”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

battery doogee x30 smartphone 3360 mAh

Bateri Origjinale 3360 mAh X30 Doogee Battery

WhatsApp chat