Peshqir Eva, Jeshile Blu me vija

390 L

Ka stok

161644-1

KODI: 3838716555579 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Peshqir Eva.

Peshqir Eva-material pambuku

  • Per perdorim te perditshem ne shtepine tuaj.
  • Material pambuku 100 % qe thith shume mire lageshtiren dhe siguron butesi per lekuren.
  • Dizanj i bukur ne ngjyre bojeqielli.
  • Dimensione: 50 x 90 cm.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Eva, Jeshile Blu me vija”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Eva, Jeshile Blu me vija